Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах інтеграції

31 січня 2023 р. Офісом підтримки вченого в онлайн форматі було проведено круглий стіл «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах інтеграції».

Метою заходу було обговорення досвіду застосування у закладах вищої освіти цифрових сервісів та е-інфраструктур, розгляд особливостей застосування інструментів відкритої науки, особливості цифровізації наукової діяльності та обмін досвідом.

До участі у круглому столі долучилися представники: Директорату науки та інновацій та Директорату цифрової трансформації МОН України; Amazon AWS; Асоціація УРАН; ЕРАМ (IT-компанія партнер Amazon AWS): виконавці проєкту OCRE (Відкриті хмарні ресурси для науки та освіти, проєкт засновано при сприянні GEANT та ЄС); керівники та працівники закладів вищої освіти та наукових установ України. Участь у заході взяло понад 1200 осіб.

Активними учасниками заходу стали і члени Лабораторії дидактики фізики, технологій та професійної освіти: д.пед.н., проф. М.І.Садовий та д.пед.н., проф. О.М. Трифонова.