Призначено премії Верховної Ради України молодим ученим за 2020 рік

22 листопада 2021 року відбулося чергове засідання Конкурсної комісії з присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук.
Премія Верховної Ради України молодим ученим запроваджена для молодих учених – громадян України за отримані вагомі наукові здобутки під час проведення фундаментальних та/або прикладних наукових досліджень.
Участь у засіданні взяв член Лабораторії дидактики фізики, технологій та професійної освіти М.І.Садовий – член Конкурсної комісії з присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим та іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук.
На конкурс було подано 114 наукових робіт 195 претендентів із 19 областей. З повним списком номінантів та тематикою їхніх досліджень можна ознайомитися за посиланням (http://kno.rada.gov.ua/documents/pr_scient/nomin_p/75742.html). За напрямками наукових робіт виділено 54 праці (96 науковців) з фізико-математичного та технічного профілю; 30 робіт (56 науковців) природничої галузі; 29 праць (42) науковець; одна робота двох авторів з фізичного виховання. Серед учасників конкурсу 47,8% жінки та 52,2% чоловіки. У конкурсі брали участь 19,4% докторів, 64,2% кандидатів наук, 16,4% без наукових ступенів. Комісія визначила переможців конкурсу, які набрали від 148,7 до 113,3 бала. Кожну подану на конкурс роботу оцінювали три експерти.
На засіданні було визначено переможців конкурсу на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2020 рік.

Залишити відповідь